Госорганам 2019-09-24T16:47:24+00:00

Органам влади

Інформація про всі підвідомчі установи освіти з одних рук.

Керівникам міських, районних чи обласних служб освіти в режимі реального часу надається доступ до інформації про підвідомчі установи: кількість учнів, відвідуваність, успішність.

Можливість отримувати дані в прийнятному форматі (наприклад, excel) і формувати консолідовані звіти, що охоплюють всі або декілька підвідомчих установ освіти.

Розповсюдження повідомлень для всіх підвідомчих установ у режимі реального часу. Можливість проводити навчальні програми, курси та розповсюджувати всі пов’язані з ними навчальні матеріали.

Ми легко адаптуємо систему «Моя школа» не тільки для загальноосвітніх, але й для початкових, професійних шкіл і закладів дошкільної освіти.

Під’єднуйтесь сьогодні!

У сьогоднішній школі, як і в багатьох інших галузях, використовується безліч сучасних технологій: від електронного посвідчення учня до інтерактивних дошок. Електронний щоденник – це одна з таких технологій, яка не тільки замінює паперові щоденники, але й пропонує безліч інших функцій, що дозволяють учителям більше часу приділяти навчальному процесу, а учням і їхнім батькам бути активними учасниками цього процесу.