Home 2018-09-04T08:05:13+00:00

The hub for your school community

A cooperative and inquisitive team of our specialists is open to your ideas, proposed changes and is committed to elaborate on the diary in order to bring the system closer to the needs of every school.

Детальніше
tamo

Amazing slogan goes here

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Учням

Все, що необхідно для твоєї роботи в школі в одному місці. Це більше, ніж табель успішності – це також і можливість спілкуватися і брати участь у житті класу чи школи.

Детальніше

Батькам

Отримуйте інформацію про успішність своєї дитини і проводьте її порівняльний аналіз. Будьте частиною навчального процесу і беріть участь в діяльності школи.

Детальніше

Вчителям

«Моя школа» надає можливість спростити організацію навчального процесу за допомогою новітніх технологій.

 
 
Детальніше

Органам влади

Інформація про всі підвідомчі установи освіти з одних рук.

 
 
 
 
Детальніше

Новини

На 29 серпня 2018 р. запланована зустріч розробників системи ...

Детальніше

20 серпня 2018 р. систему «Моя школа» було перекладено українською ...

Детальніше

2 серпня 2018 р. розпочалося оновлення системи «Моя школа» ...

Детальніше

Підключайтеся сьогодні!

У сьогоднішній школі, як і в багатьох інших галузях, використовується безліч сучасних технологій: від електронного посвідчення учня до інтерактивних дощок. Електронний щоденник – це одна з таких технологій, яка не тільки замінює паперові щоденники, але і пропонує безліч інших функцій, які дозволяють вчителям більше часу приділяти навчальному процесу, а учням і їх батькам – бути активними учасниками цього процесу.

Контакти