Госорганам 2018-08-29T05:55:21+00:00

Органам влади

Інформація про всі підвідомчі установи освіти з одних рук.

 

Керівникам міських, районних чи обласних служб освіти в режимі реального часу надається доступ до інформації про підвідомчі установи: кількість учнів, відвідуваність, успішність.

 

Можливість отримувати дані в прийнятному форматі (наприклад, excel) і формувати консолідовані звіти, що охоплюють всі або декілька підвідомчих установ освіти.

 

Розповсюдження повідомлень для всіх підвідомчих установ у режимі реального часу. Можливість проводити навчальні програми, курси та розповсюджувати всі пов’язані з ними навчальні матеріали.

 

Ми легко адаптуємо систему «Моя школа» не тільки для загальноосвітніх, але й для початкових, професійних шкіл і закладів дошкільної освіти.

Підключайтеся сьогодні!

У сьогоднішній школі, як і в багатьох інших галузях, використовується безліч сучасних технологій: від електронного посвідчення учня до інтерактивних дощок. Електронний щоденник – це одна з таких технологій, яка не тільки замінює паперові щоденники, але і пропонує безліч інших функцій, які дозволяють вчителям більше часу приділяти навчальному процесу, а учням і їх батькам – бути активними учасниками цього процесу.

Контакти