Батькам 2018-08-29T06:10:50+00:00

Батькам

Отримуйте інформацію про успішність своєї дитини і проводьте її порівняльний аналіз. Будьте частиною навчального процесу і беріть участь в діяльності школи.

Оцінки, домашні завдання, порівняльний аналіз успішності Вашої дитини, тенденції – слідкуйте і контролюйте. Відтепер не доведеться сумніватися і переживати про те, що до Вас може надходити невірна інформація про результати навчання дитини. Обговорювати їх Ви зможете щодня, а не лише після закінчення триместру.

Відвідуваність і повідомлення про відсутність в школі за допомогою СМС або електронної пошти в режимі реального часу – будьте впевнені, що Ваша дитина завжди знаходиться там, де Ви думаєте.

Спілкуйтеся безпосередньо з класними керівниками та керівництвом школи. Користуйтесь можливістю не тільки отримувати, але й поширювати інформацію, ділитися ідеями про те, як можна поліпшити процес навчання.

Підключіть до системи інших осіб, яким може бути цікава і корисна інформація про школу (наприклад, друзів або бабусь і дідусів дитини).  Крім того, Вам не знадобляться окремі параметри підключення, якщо у Вас двоє або більше дітей – вся інформація буде зручно надаватися в одному вікні.