Учням 2018-08-29T06:13:03+00:00

Учням

Все, що необхідно для твоєї роботи в школі в одному місці. Це більше, ніж табель успішності – це також і можливість спілкуватися і брати участь у житті класу чи школи.

Оцінки, відвідуваність, навчальні матеріали для уроків – все в одному місці і доступно де завгодно: у школі, вдома або по дорозі додому.

Домашні завдання та матеріали для самостійних робіт чи роботи в групах. Можливість отримувати матеріали і ділитися ними з друзями, планувати і раціонально використовувати свій час.

Заощаджуйте свій час, отримуючи найбільш актуальну інформацію про розклади уроків та внесення змін до них.

Бери участь у житті класу чи школи, дискутуй, пропонуй, висловлюй свою думку, ділися своїми досягненнями і радій досягненням інших.