Вчителям 2018-08-29T06:08:42+00:00

Вчителям

«Моя школа» надає можливість спростити організацію навчального процесу за допомогою новітніх технологій. До системи підключаються не тільки вчителі, але й керівники школи, соціальні педагоги, фахівці бібліотеки або фахівці з охорони здоров’я.

«Моя школа» дозволяє гнучко описувати системи навчання. Наприклад, тривалість занять (30 або 45 хвилин), рівні навчання (основний, неосновний), система оцінки (п’ятибальна або десятибальна). Все це можна відносити до різних груп учнів, класів, щоб зробити управління процесом навчання більш простим і гнучким.

Вчителям надані умови для складання планів навчання на кожен урок, триместр і навчальний рік. Скористайтесь можливістю не тільки задавати домашні завдання, але і надавати пов’язані з ними візуальні матеріали, тести і таблиці.  Використовуйте цю можливість не тільки для індивідуальних, але і для групових завдань.

Керівники шкіл завжди мають доступ до інформації про плани навчання та успішності учнів. Широкий спектр звітів дозволяє одержувати результати на рівні класу і школи, і порівнювати їх з попередніми періодами. Вчителі можуть стежити за успішністю свого підопічного класу, організовувати позакласну діяльність, батьківські збори, проводити опитування, голосування, спонукати батьків до участі в житті громади класу і школи.