Чому ми? 2019-09-24T16:43:54+00:00

Чому ми?

Це не тільки успішність учня чи розклад уроків, але також безліч додаткових послуг, які полегшують процес навчання, дозволяють спілкуватися, обмінюватися інформацією, допомагають здобути більш високі результати.

why-us

Це захист даних за найвищим стандартом. Крім того, система працює на основі хмарних технологій, не займає місця на персональному комп’ютері і надає можливість завжди мати щоденник з собою: у комп’ютері, планшеті або мобільному телефоні.

Система дозволяє підключати такі додаткові пристрої, як електронне посвідчення учня, систему пропускного контролю, модуль обліку книг шкільної бібліотеки. У системі передбачена функція копіювання з можливістю перегляду архівних даних.

«Моя школа» адаптована не тільки під загальноосвітні, а й професійні школи та дитячі садки. Система також дозволяє складати індивідуальні плани навчання в дистанційному режимі або для дітей з особливими потребами.

Під’єднуйтесь сьогодні!

У сьогоднішній школі, як і в багатьох інших галузях, використовується безліч сучасних технологій: від електронного посвідчення учня до інтерактивних дошок. Електронний щоденник – це одна з таких технологій, яка не тільки замінює паперові щоденники, але й пропонує безліч інших функцій, що дозволяють учителям більше часу приділяти навчальному процесу, а учням і їхнім батькам бути активними учасниками цього процесу.