Вчителям 2019-09-24T16:50:07+00:00

Вчителям

«Моя школа» надає можливість спростити організацію навчального процесу за допомогою новітніх технологій. До системи підключаються не тільки вчителі, але й керівники школи, соціальні педагоги, бібліотекарі або медичні працівники.

«Моя школа» дозволяє гнучко обирати системи навчання. Наприклад, тривалість занять (30 або 45 хвилин), рівні навчання (основний, неосновний), системи оцінок (дванадцятибальна, стобальна або текстова). Усе це можна застосувати до різних груп учнів, класів, щоб зробити управління процесом навчання більш простим і гнучким.

Учителям надані умови для складання планів навчання на кожен урок, триместр/семестр і навчальний рік. Скористайтесь можливістю не тільки задавати домашні завдання, але і надавати пов’язані з ними візуальні матеріали, тести й таблиці.  Використовуйте цю можливість не тільки для індивідуальних, а й групових завдань.

Вчителі можуть стежити за успішністю свого виховного класу, організовувати позакласну діяльність, батьківські збори, проводити опитування, голосування, спонукати батьків до участі в житті класу і школи.

Керівники шкіл завжди мають доступ до інформації про плани навчання та успішності учнів. Широкий спектр звітів дозволяє одержувати результати на рівні класу і школи та порівнювати їх з попередніми періодами.